1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gevio
Aktiviteti i fundit:
23 Shtator 2018 në ora 23:02
Anëtarësuar:
18 Janar 2015
Postimet:
1,055
Pëlqimet:
229
Pikë nga trofetë:
93

Ndjekë 1

Ndjekësit 4

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Qershor 2000 (Mosha: 18)
Vendndodhja:
localhost

Shpërndaje faqen

Gevio

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 18, nga localhost

Gevio për herë të fundit ishte:
23 Shtator 2018 në ora 23:02