1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të getrich

 1. getrich liked Rinoriem's post in the thread Ndihmë Si mund te fitoj para.

  Hajgare po boni 100k mu kon ashtu krejt mirremi me Ad breaks po pse spe kallxoni realitetin kur fitoni shuma shume te vogla.

  14 Gusht 2020 në ora 16:49
 2. getrich u përgjigjë tek tema Ndihmë Si mund te fitoj para.

  Okej ishalla vllaqko pi pres pra n pm, e per 100k per 3 muj mos o shume a nashta o shume

  13 Gusht 2020 në ora 23:38
 3. getrich u përgjigjë tek tema Ndihmë Si mund te fitoj para.

  Shume fort e paske msu , me pun me muj edhe n fund t kap copyright edhe e han kepen e shkupit , shoki jem duhesh me punu diqka qka o e...

  12 Gusht 2020 në ora 16:49
 4. getrich u përgjigjë tek tema Pyetje Rreth Youtube 4.000 or.

  Monetize kanalet tash shikohen manualisht nga persona ne yt eshte shume problem , perveq minutav dhe subs rol kyq ka edhe permbatja .

  8 Gusht 2020
 5. getrich u përgjigjë tek tema Website m'bon redirect, zgjidhje?.

  duhet me e dit webin na qysh osht qe me pa nga po bohet riderekt

  8 Gusht 2020