1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following getrich

 1. Albcrypto

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 22, nga Tirane, Shqiperi
  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  154
  Pikë nga trofetë:
  58
 2. Dini

  Anëtar, 42
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. kastrio kola

  Mashkull, 30
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 4. megisi

  Anëtar, 26
  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. Rinoriem

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 6. Zikuziku1989

  Anëtar, Mashkull, 31
  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13