1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
getrich
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2018 në ora 23:14
Anëtarësuar:
1 Dhjetor 2015
Postimet:
1,477
Pëlqimet:
143
Pikë nga trofetë:
93
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Korrik 1990 (Mosha: 28)

Shpërndaje faqen

getrich

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 28

getrich për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2018 në ora 23:14