1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Geti1
Aktiviteti i fundit:
4 Nëntor 2017
Anëtarësuar:
10 Qershor 2016
Postimet:
91
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Korrik 1996 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Geti1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21

Geti1 për herë të fundit ishte:
4 Nëntor 2017