1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
gersi007
Aktiviteti i fundit:
27 Dhjetor 2010
Anëtarësuar:
29 Tetor 2010
Postimet:
103
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Vendndodhja:
kudo

Shpërndaje faqen

gersi007

Anëtar Aktiv, nga kudo

gersi007 për herë të fundit ishte:
27 Dhjetor 2010