1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
geraldhost
Aktiviteti i fundit:
15 Janar 2021 në ora 11:19
Anëtarësuar:
24 Nëntor 2015
Postimet:
24
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Korrik 31
Vendndodhja:
Florence, Italy

Shpërndaje faqen

geraldhost

Anëtar, Mashkull, nga Florence, Italy

geraldhost për herë të fundit ishte:
15 Janar 2021 në ora 11:19