1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gerald
Aktiviteti i fundit:
5 Maj 2022
Anëtarësuar:
4 Maj 2022
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Shkurt 1987 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Gerald

Anëtar, Mashkull, 35

Gerald për herë të fundit ishte:
5 Maj 2022