1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gentrit Hasani
Aktiviteti i fundit:
28 Qershor 2019
Anëtarësuar:
16 Shkurt 2019
Postimet:
16
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Ditëlindja:
13 Tetor 1999 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

Gentrit Hasani

Anëtar, 20

Gentrit Hasani për herë të fundit ishte:
28 Qershor 2019