1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gentipr
Aktiviteti i fundit:
7 Prill 2019
Anëtarësuar:
9 Mars 2016
Postimet:
97
Pëlqimet:
9
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Shkurt 1993 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Gentipr

Anëtar Fillestar, Mashkull, 27

Gentipr për herë të fundit ishte:
7 Prill 2019