1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Gent01
Aktiviteti i fundit:
13 Qershor 2019
Anëtarësuar:
1 Maj 2014
Postimet:
38
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Prill 4
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prishtina

Shpërndaje faqen

Gent01

Anëtar, Mashkull, nga Prishtina

FRI3ND5! 29 Maj 2015

Gent01 për herë të fundit ishte:
13 Qershor 2019