1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për genni

 1. 5
  I dhënë: 28 Janar 2021

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 2. 2
  I dhënë: 28 Mars 2020

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 3. 1
  I dhënë: 2 Janar 2018

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.

 4. 15
  I dhënë: 16 Qershor 2017

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!