1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
genni
Aktiviteti i fundit:
2 Gusht 2020 në ora 21:49
Anëtarësuar:
25 Dhjetor 2014
Postimet:
27
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Nëntor 2000 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

genni

Anëtar, Mashkull, 19

Kerkoj fb page +40 k me like shqip 4 Janar 2018

genni për herë të fundit ishte:
2 Gusht 2020 në ora 21:49