1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të gashish

 1. gashish postoi një temë të re.

  Kërkoj Po me duhet dikush qe e njeh pak Java edhe php

  Pom duhet dikush qe e njeh pak Java edhe php per njefar scripte

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  7 Gusht 2020 në ora 19:01