1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following gashish

 1. Ardit8

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  18
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. ddrilonb

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 3. Fiksohu

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Prizren
  Postimet:
  115
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33