1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Garena
Aktiviteti i fundit:
28 Nëntor 2011
Anëtarësuar:
23 Janar 2011
Postimet:
131
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
30 Korrik 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Pejë

Shpërndaje faqen

Garena

Anëtar Aktiv, 25, nga Pejë

Garena për herë të fundit ishte:
28 Nëntor 2011