1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
gagihalimi
Aktiviteti i fundit:
1 Prill 2018
Anëtarësuar:
7 Nëntor 2016
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Dhjetor 1980 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

gagihalimi

Anëtar, Mashkull, 38

hello 7 Nëntor 2016

gagihalimi për herë të fundit ishte:
1 Prill 2018