1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
G4SHI
Aktiviteti i fundit:
1 Qershor 2020 në ora 14:24
Anëtarësuar:
2 Gusht 2016
Postimet:
217
Pëlqimet:
46
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Maj 2000 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
Computer Science

Shpërndaje faqen

G4SHI

Anëtar Aktiv, Mashkull, 20, nga Prizren

G4SHI për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën IllyHosting - VPS nga €3.95/muaj (Lokacioni: Kosovë), 1 Qershor 2020 në ora 14:24