1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
funky_fresh
Aktiviteti i fundit:
4 Maj 2022
Anëtarësuar:
12 Dhjetor 2011
Postimet:
146
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Vendndodhja:
8ov / ch

Shpërndaje faqen

funky_fresh

Anëtar Aktiv, nga 8ov / ch

funky_fresh për herë të fundit ishte:
4 Maj 2022