1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Freeman
Aktiviteti i fundit:
17 Shtator 2022
Anëtarësuar:
3 Mars 2010
Postimet:
44
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Shqipëri
Profesioni:
Urryer

Shpërndaje faqen

Freeman

Anëtar, Mashkull, nga Shqipëri

Freeman për herë të fundit ishte:
17 Shtator 2022