1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
fragranceindia
Aktiviteti i fundit:
26 Mars 2020 në ora 13:49
Anëtarësuar:
e Enjte
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Mars 1990 (Mosha: 30)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
India
Profesioni:
professional

Shpërndaje faqen

fragranceindia

Mashkull, 30, nga India

Live the Way With your Fragrance 26 Mars 2020 në ora 07:02

fragranceindia për herë të fundit ishte:
26 Mars 2020 në ora 13:49