1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
forever-AL
Aktiviteti i fundit:
21 Mars 2013
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
77
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekësit 3

Ditëlindja:
7 Dhjetor 1992 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Tiranë

Shpërndaje faqen

forever-AL

Anëtar Fillestar, 29, nga Tiranë

forever-AL për herë të fundit ishte:
21 Mars 2013