1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
fluxx
Aktiviteti i fundit:
3 Shkurt 2014
Anëtarësuar:
29 Maj 2013
Postimet:
28
Pëlqimet:
5
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Nëntor 1980 (Mosha: 39)

Shpërndaje faqen

fluxx

Anëtar, Mashkull, 39

fluxx për herë të fundit ishte:
3 Shkurt 2014