1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
florianstatovci
Aktiviteti i fundit:
18 Korrik 2018 në ora 16:04
Anëtarësuar:
21 Shtator 2014
Postimet:
14
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Gusht 1997 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

florianstatovci

Anëtar, Mashkull, 20

florianstatovci për herë të fundit ishte:
18 Korrik 2018 në ora 16:04