1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Florian119
Aktiviteti i fundit:
28 Prill 2020
Anëtarësuar:
11 Prill 2020
Postimet:
2
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Shtator 2003 (Mosha: 17)

Shpërndaje faqen

Florian119

Anëtar, Mashkull, 17

Florian119 për herë të fundit ishte:
28 Prill 2020