1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
florian kadriu
Aktiviteti i fundit:
18 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
8 Nëntor 2018
Postimet:
21
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Ditëlindja:
12 Mars 1993 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

florian kadriu

Anëtar, 30

florian kadriu për herë të fundit ishte:
18 Nëntor 2018