1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Flori21
Aktiviteti i fundit:
18 Gusht 2019
Anëtarësuar:
8 Nëntor 2015
Postimet:
23
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Qershor 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Flori21

Anëtar, Mashkull, 21

Flori21 për herë të fundit ishte:
18 Gusht 2019