1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Flori.007 is Following

 1. b1rd

  Mashkull, 35
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  10
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,521
  Pëlqimet:
  2,130
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. Florenc S.

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. Graniitg2

  Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. molle45

  83
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  10
 6. Poshnjari

  Anëtar Legjendë, nga Diku ketej rrotull
  Postimet:
  3,331
  Pëlqimet:
  1,212
  Pikë nga trofetë:
  343