1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Flori.007
Aktiviteti i fundit:
23 Qershor 2021
Anëtarësuar:
26 Shtator 2019
Postimet:
7
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Korrik 1994 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Flori.007

Anëtar, Mashkull, 27

Pershendetje kerkoj antminer T9 ose S9 13 Qershor 2021

Flori.007 për herë të fundit ishte:
23 Qershor 2021