1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
florentinceo
Aktiviteti i fundit:
27 Tetor 2022
Anëtarësuar:
17 Shkurt 2021
Postimet:
17
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Janar 1997 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

florentinceo

Anëtar, Mashkull, 26

florentinceo për herë të fundit ishte:
27 Tetor 2022