1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Florenc S.

 1. Florenc S. u përgjigjë tek tema Problem i Zgjidhur Youtube Algoritem.

  A mund ta tregosh kete website?

  20 Qershor 2022
 2. Florenc S. liked beyourself's post in the thread Problem i Zgjidhur Youtube Algoritem.

  Dhe un po blej watchimes dhe Youtube po mi pranon si shikime. Kam diku tek 2k or me duhen dhe 2k te tjera. Subscribet i kam blere jan...

  20 Qershor 2022