1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Florenc S.
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2021 në ora 17:16
Anëtarësuar:
6 Prill 2019
Postimet:
24
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Tetor 1985 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Florenc S.

Anëtar, Mashkull, 35

Florenc S. për herë të fundit ishte:
26 Korrik 2021 në ora 17:16