1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
floreentin87
Aktiviteti i fundit:
14 Shkurt 2018
Anëtarësuar:
26 Janar 2016
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Mars 1987 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

floreentin87

Anëtar, Mashkull, 31

floreentin87 për herë të fundit ishte:
14 Shkurt 2018