1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
floreentin
Aktiviteti i fundit:
17 Dhjetor 2019
Anëtarësuar:
10 Dhjetor 2015
Postimet:
3
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Mars 1987 (Mosha: 33)

Shpërndaje faqen

floreentin

Anëtar, Mashkull, 33

floreentin për herë të fundit ishte:
17 Dhjetor 2019