1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Flamur Zena
Aktiviteti i fundit:
2 Korrik 2016
Anëtarësuar:
27 Qershor 2016
Postimet:
13
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Dhjetor 1999 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Kosovo
Profesioni:
Nxenes

Shpërndaje faqen

Flamur Zena

Anëtar, Mashkull, 20, nga Kosovo

CEO and Founder of AirRadar Kosovo www.airadarkosovo.cf 30 Qershor 2016

Flamur Zena për herë të fundit ishte:
2 Korrik 2016