1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fitore dugolli
Aktiviteti i fundit:
24 Prill 2016
Anëtarësuar:
21 Prill 2016
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
23 Dhjetor 1992 (Mosha: 29)

Shpërndaje faqen

Fitore dugolli

Anëtar, Femër, 29

A jeni te knaqur me punen qe arrini ta beni 22 Prill 2016

Fitore dugolli për herë të fundit ishte:
24 Prill 2016