1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fitahh
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2018 në ora 19:11
Anëtarësuar:
8 Qershor 2014
Postimet:
125
Pëlqimet:
47
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Shtator 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Fitahh

Anëtar Aktiv, Mashkull, 23

Fitahh për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2018 në ora 19:11