1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fiksohu
Aktiviteti i fundit:
16 Nëntor 2020
Anëtarësuar:
21 Shkurt 2016
Postimet:
123
Pëlqimet:
27
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shkurt 1995 (Mosha: 27)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
Me Filma

Shpërndaje faqen

Fiksohu

Anëtar Aktiv, Mashkull, 27, nga Prizren

Filma Me Titra Shqip - FilmaSeriale24.com 8 Maj 2020

Fiksohu për herë të fundit ishte:
16 Nëntor 2020