1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fiksohu
Aktiviteti i fundit:
15 Shkurt 2020
Anëtarësuar:
21 Shkurt 2016
Postimet:
98
Pëlqimet:
18
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shkurt 1995 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
Me Filma

Shpërndaje faqen

Fiksohu

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25, nga Prizren

Filma Me Titra Shqip - www.KINEMAJA24.com 1 Shtator 2016

Fiksohu për herë të fundit ishte:
15 Shkurt 2020