1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fidan Jashari
Aktiviteti i fundit:
13 Qershor 2018
Anëtarësuar:
17 Mars 2015
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1995 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Fidan Jashari

Anëtar, Mashkull, 23

Fidan Jashari për herë të fundit ishte:
13 Qershor 2018