1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të feridshaqiri

 1. feridshaqiri postoi një temë të re.

  Kërkoj Kodimi e një skripte

  Përshëndetje komuniteti më i madh i IT-së! Më duhet të punoj një skript e cila do të mundësonte llogaritjen e disa të dhënave dhe në...

  Forum: Pyetje dhe Përgjigje

  13 Janar 2021 në ora 16:48