1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members feridshaqiri is Following

 1. BeraD

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,083
  Pikë nga trofetë:
  448
 3. cHs

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  317
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. dardankrasniqi

  Anëtar i Njohur, 26, nga Pejë
  Postimet:
  882
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  38
 5. dns

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Inside Gaming
  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 6. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,427
  Pikë nga trofetë:
  343
 7. jahir

  Anëtar me Përvoj
  Postimet:
  1,127
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  58
 8. oltinjo~

  Mashkull, nga Lipjan
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 9. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 33, nga (*_*)
  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343
 10. VaLoN

  Co-Founder, Mashkull, nga Mitrovicë, Prishtinë
  Postimet:
  841
  Pëlqimet:
  349
  Pikë nga trofetë:
  208