1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following feridshaqiri

 1. a.t

  Anëtar
  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. Albini~IT

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 23, nga Ferizaj
  Postimet:
  112
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  43
 3. albion65

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  43
 4. alblandi

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. AlboX

  Anëtar, Mashkull, 25
  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
 6. Almedin

  Mashkull, 27
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 7. Anduela12

  Anëtar, Femër, 19
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 8. anonymous1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 9. B1GGS

  Anëtar
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 10. besarti123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  301
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. CaSpeR..

  Anëtar, 26, nga FERIZAJ
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 12. coycol

  Anëtar Aktiv, 26, nga Montenegro
  Postimet:
  385
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
 13. Dini

  Anëtar, 43
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 14. Dontsend

  Anëtar Aktiv, 25, nga N'qysh :P
  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 15. dr.Leo

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 16. drini-17#

  Anëtari i muajit III, Mashkull, nga Buchen - Germany
  Postimet:
  732
  Pëlqimet:
  121
  Pikë nga trofetë:
  88
 17. EmcCadch3

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga United States
  Postimet:
  222
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  33
 18. Endrit Bytyqi 7

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Dejn
  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  28
 19. Erooniti

  Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Prishtinë
  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
 20. Ext3r3m C0d3er

  Anëtar, 19, nga Ne boten e hackereve
  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0