1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
feridshaqiri
Aktiviteti i fundit:
3 Shtator 2021
Anëtarësuar:
12 Korrik 2010
Postimet:
2,277
Pëlqimet:
268
Pikë nga trofetë:
178
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
C:\
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

feridshaqiri

Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\

Staff Member IT Staff

Kërko ndihm në forum, dhe do të marrësh një përgjigje. 8 Mars 2014

feridshaqiri për herë të fundit ishte:
3 Shtator 2021