1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by FenTonaIX

 1. FenTonaIX
 2. FenTonaIX
 3. FenTonaIX
 4. FenTonaIX
 5. FenTonaIX
 6. FenTonaIX
 7. FenTonaIX
 8. FenTonaIX
 9. FenTonaIX
 10. FenTonaIX
  Posto

  Për Fitness

  22 Vjet ikom :D
  Postuar nga: FenTonaIX, 3 Qershor 2014 tek forumi: Biseda të Lira
 11. FenTonaIX
  Posto

  Për Fitness

  sulanjaku Qoma Likunë në PM
  Postuar nga: FenTonaIX, 2 Qershor 2014 tek forumi: Biseda të Lira
 12. FenTonaIX
  Posto

  Për Fitness

  FALEMINDERIT SHUME Blerim R. Për INFO
  Postuar nga: FenTonaIX, 2 Qershor 2014 tek forumi: Biseda të Lira
 13. FenTonaIX
  Posto

  Për Fitness

  OK FALEMINDERIT për INFO
  Postuar nga: FenTonaIX, 2 Qershor 2014 tek forumi: Biseda të Lira
 14. FenTonaIX