1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
FenTonaIX
Aktiviteti i fundit:
4 Dhjetor 2020 në ora 12:42
Anëtarësuar:
10 Janar 2010
Postimet:
120
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 2

Ditëlindja:
13 Gusht 1991 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
Kosovë, Mitrovicë

Shpërndaje faqen

FenTonaIX

Anëtar Aktiv, 29, nga Kosovë, Mitrovicë

FenTonaIX për herë të fundit ishte:
4 Dhjetor 2020 në ora 12:42