1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Faton
Aktiviteti i fundit:
17 Shtator 2018 në ora 13:59
Anëtarësuar:
13 Shkurt 2010
Postimet:
333
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Shtator 1981 (Mosha: 36)
Vendndodhja:
Prishtine
Profesioni:
IT-KK.Prishtine

Shpërndaje faqen

Faton

Anëtar Aktiv, Mashkull, 36, nga Prishtine

Faton për herë të fundit ishte:
17 Shtator 2018 në ora 13:59