1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Faton salihu
Aktiviteti i fundit:
15 Janar 2019 në ora 09:49
Anëtarësuar:
16 Nëntor 2017
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
15
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Maj 1992 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Faton salihu

Mashkull, 26

Faton salihu për herë të fundit ishte:
15 Janar 2019 në ora 09:49