1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
fatlum
Aktiviteti i fundit:
12 Tetor 2013
Anëtarësuar:
29 Gusht 2010
Postimet:
122
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekë 1

  1. cHs
Ditëlindja:
8 Shkurt 1993 (Mosha: 27)
Vendndodhja:
ndhom
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

fatlum

Anëtar Aktiv, 27, nga ndhom

fatlum për herë të fundit ishte:
12 Tetor 2013