1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Fatlum Shoshi
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2018
Anëtarësuar:
21 Prill 2015
Postimet:
21
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Nëntor 2000 (Mosha: 17)

Shpërndaje faqen

Fatlum Shoshi

Anëtar, Mashkull, 17

Fatlum Shoshi për herë të fundit ishte:
17 Qershor 2018